ZŁOTY CYTAT:
"Każdy kraj posiada domenę, która może zostać częścią adresu Twojej strony."
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Świąteczna promocja na Forum serwisu ReklamaStron.pl

Wiadomość z dnia: 19.12.2005 | Autor: B. Gawrylak

Autorzy serwisu ReklamaStron.pl przygotowali świąteczny PREZENT dla wszystkich Użytkowników, którzy do dnia 31 stycznia 2006 zarejestrują się na Forum. Każda osoba będzie mogła zupełnie bezpłatnie zaprezentować aż trzy strony swojego autorstwa.

Promocyjna oferta dotyczy działu Moja strona, który został stworzony dla Użytkowników systematycznie odwiedzających forum i aktywnie uczestniczących w dyskusjach. Do tej pory, aby umieścić informacje o swojej stronie i podać do niej link, trzeba było napisać co najmniej 10 postów, z których co najmniej 5 musiało być nagrodzonych punktami "Pomógł". Obecnie wystarczy zarejestrować się na forum i od razu można zaprezentować swoją stronę.

Dostęp do postów z informacjami o stronach mają również Użytkownicy niezarejestrowani. Aby ułatwić im wyszukiwanie określonych stron należy zastosować się do zaleceń Regulaminu działu Moja strona. Wymagane jest podanie w temacie postu typu i tytuł strony. W treści postu należy ją opisać używając nie więcej niż 150 słów, co jest wystarczające do zachęcenia innych do odwiedzenia strony. Oczywiście nie wolno zapomnieć o podaniu poprawnego linku do strony!

Świąteczna promocja jest bardzo atrakcyjna dla wszystkich autorów stron WWW. Jeśli z niej skorzystasz, to więcej osób dowie się o Twojej stronie i ją odwiedzi. Nie marnuj nadarzającej się okazji!

Już dzisiaj zapraszamy do skorzystania ze świątecznej promocji na Forum serwisu ReklamaStron.pl.


Chronologiczny spis wiadomości:

13.04.2006 Wielkanoc 2006 autor: B. Gawrylak


ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak