ZŁOTY CYTAT:
"Nazwy domen krajowych zawsze składają się z dwóch liter."
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Wakacje 2008 - czas urlopów

Wiadomość z dnia: 01.07.2008 | Autor: M. Buraczyński

Święta, święta i po świętach... zanim się obejrzeliśmy mamy już lipiec i czas wakacyjnych wyjazdów. A dla nas oznacza to kolejną rocznicę powstania naszego serwisu. 13 lipca minie już 3 lata odkąd jesteśmy z Wami i dla Was. :) Cieszymy się, że już tyle czasu możemy robić, to co lubimy najbardziej - czyli tworzyć serwis o reklamowaniu stron oraz pomagać wszystkim poszukującym wiedzy o tworzeniu i promocji stron, blogów, for internetowych itp.

Ponieważ w lipcu i sierpniu dużo osób korzysta z urlopów, a ładna pogoda bardziej zaprasza na spacer niż do przesiadywania długich godzin przed komputerem - z reguły widoczny jest spadek aktywności internautów. Jest on odzwierciedlony w statystykach, w mniejszej niż w całym roku liczbie odwiedzin. Nie ma powodów, aby się tym martwić. Sytuacja zacznie poprawiać się już od września - cierpliwości.

Również u nas w serwisie planujemy wówczas realizację nowych projektów. Już dziś mogę zdradzić, że po wakacyjnej przerwie przewidujemy cykl artykułów na temat tanich i darmowych sposobów promocji własnej strony WWW. Ale to nie wszystko, co zaplanowaliśmy - więcej zdradzimy po wakacjach.

Na koniec życzę w imieniu własnym i innych autorów serwisu UDANEGO URLOPU!


Chronologiczny spis wiadomości:

13.04.2006 Wielkanoc 2006 autor: B. Gawrylak

ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak