ZŁOTY CYTAT:
"Najlepiej, jeśli Twój link znajdzie się na popularnej stronie."
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

PLIKI DO POBRANIA: EBOOKI | ARTYKUŁY | USTAWY | DO PRZEDRUKU | BANNERY

Pliki do pobrania

W sekcji download możesz zupełnie bezpłatnie pobierać ebooki wydawnictwa Złote Myśli i Escape Magaizne, artykuły publikowane w serwisie ReklamaStron.pl, ustawy i akty prawne dotyczące tworzenia stron i materiałów reklamowych oraz prowadzenia ebiznesu, bannery reklamowe serwisu i forum (do umieszczenia na Twojej stronie internetowej) oraz artykuły do bezpłatnego przedruku (obecnie w przygotowaniu).

UWAGA! Jeśli będziesz miał problemy ze ściągnięciem wybranych plików skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci je emailem.

Marketing Impulsowy - Jak wywołać u Klienta impuls do zakupu i sprzedwać więcej?

Marketing Impulsowy
Już jest dostępny bezpłatny ebook pt. "Marketing Impulsowy - Jak wywołać u Klienta impuls do zakupu i sprzedwać więcej?"

Scott Lewis i Joe Vitale to autorzy ebooka "Marketing Impulsowy", którzy zetknęli się z marketingiem impulsowym już kilkanaście lat tamu. W darmowym ebooku przedstawiają zasady marketingu impulsowego, które mogą być z powodzeniem stosowane w ebiznesie.

Informacje przedstawione w "Marketingu Internetowym" są przydatne nie tylko dla właścicieli elektronicznych biznesów, ale również dla wszystkich Klientów (Użytkowników), którzy są nakłaniani do zakupu. Z ebooka mogą oni dowiedzieć się jakie "sztuczki" marketingu impulsowego są stosowane przez sklepy, a tym samym uchronić się przed kupowaniem nieprzydatnych rzeczy (szczególnie w zbliżającym się okresie przedświątecznym).

Dowiedz się jak wywołuje się impuls do dokonania zakupów - pobierz bezpłatnego ebook: "Marketing Impulsowy - Jak wywołać u Klienta impuls do zakupu i sprzedwać więcej?"
Więcej informacji na temat tego ebooka znajdziesz na stronie wydawnictwa Złote Myśli.


Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z

Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z
Już jest dostępny bezpłatny ebook pt. "Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z. Jak wybrać, zainstalować i prowadzić popularne forum dyskusyjne?"

"Forum dyskusyjne..." to przewodnik po świecie for internetowych. W przystępny sposób przedstawiono w nim między innymi:
- kolejne kroki instalacji i konfiguracji skryptów for dyskusyjnych (np. PHPBB2);
- funkcje administracyjne for internetowych.

Ebook zawiera informacje przydatne nie tylko dla osób planujących założenie własnego forum dyskusyjnego, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć własną stronę internetową. W obu przypadkach konieczne jest umieszczanie plików na serwerze, do czego niezbędne są programy FTP. "Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z" zawiera spis programów do obsługi FTP oraz w łatwej do zrozumienia formie opisuje sposób instalacji i konfiguracji programu Total Commander (jednego z najbardziej popularnych i funkcjonalnych programów FTP).

Pobierz bezpłatnego ebook: "Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z. Jak wybrać, zainstalować i prowadzić popularne forum dyskusyjne?"
Więcej informacji na temat tego ebooka znajdziesz na stronie wydawnictwa Złote Myśli.


Wkrótce dostępny będzie do pobrania bezpłatny fragment ebooka o HYIP

pt. Najszybsza droga do bogactwa czy... wirtualna ruletka, czyli DLACZEGO WARTO I JAK MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP

...ale już dziś możesz dowiedzieć się co to jest HYIP?

HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku,

po angielsku High Yield Investment Program, którego to terminu słowo HYIP jest oczywiście anagramem.

Są to inwestycje o naprawdę wysokiej stopie zysku, powinno się raczej powiedzieć "o ogromnej" stopie zysku, jeśli porównać ją z czymkolwiek innym, co jest dostępne dla normalnego Kowalskiego.

Programy Inwestycyjne o Wysokiej Stopie Zysku istnieją od wielu dziesięcioleci, jeśli nie dłużej, w każdym razie istniały na długo przed powstaniem Internetu. Były one jednak dostępne jedynie finansowej elicie, minimalne wkłady wynosiły miliony dolarów, a poza tym trzeba było mieć znakomite "dojścia".

Obecnie każdy może inwestować w HYIPy, jeśli tylko zna w podstawowym stopniu język angielski i dysponuje dostępem do internetu...

Czytaj dalej...

ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak