ZŁOTY CYTAT:
"Właściwe dobranie formy i miejsca umieszczenia reklamy znacząco wpływa na jej skuteczność."
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Dyskusje

Dział "Dyskutujesz" został stworzony w myśl zasady, że człowiek jest najlepszym źródłem praktycznych informacji. Każdy posiada własne doświadczenia i może podzielić sie nimi z innymi użytkownikami. Nawet, gdy nie uważasz siebie za eksperta w danej dziedzinie, to Twoje opinie mogą być bardzo interesujące i przydatne!
Odwiedzaj to miejsce zarówno w poszukiwaniu wiedzy, jak również w celu wyrażania własnego zdania i dzielenia się doświadczeniami z innymi użytkownikami.

Kliknij tutaj, aby przejść do Forum.

Ciekawe dyskusje:

Apteki: internetowe NIE zakazane, tradycyjne bez reklam

Śledzimy postępy prac nad ustawą Prawo farmaceutyczne i rozporządzeniami do niej, które umożliwią sprzedaż leków przez Internet. Dowiedz się, co i na jakich warunkach można sprzedawać przez sieć.

Jak zrobić stronę z ogłoszeniami?

Wiele stron byłoby bardziej przyjaznych dla użytkowników, gdyby dodać do nich możliwość zamieszczania ogłoszeń. Administrator strony musi jednak zdecydować jakiego skryptu ogłoszeń użyć? Czy będzie on płatny, czy darmowy? W podjęciu decyzji na pewno kie wymagania trzeba, jeżeli chodzi o serwer do każdego z przedstawionych przez Ciebie skryptów. Dowiedz więcej o serwisach z ogłoszeniami.

Funkcja impresywna w reklamie

Reklama może realizować wiele funkcji. Co to jest funkcja impresywna reklamy? Czym się charakteryzuje? Jakie są zadania reklamy nakłaniającej? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Toolbar - moda, narzędzie czy nowy sposób reklamowania strony?

Obecnie powstają nowe dodatki do przeglądarek: doinstalowywane paski narzędziowe, zwane toolbar, umożliwiające wykonywanie dodatkowych operacji (takich jak np. sprawdzanie PageRank strony). Czy jest to tylko nowa moda? A może użyteczne narzędzie? Czy też nowy sposób na rozreklamowanie strony - źródła pochodzenia nowego toolbara? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Jak wykorzystując e-mail zdobyć pracę, kontakty, klientów, partnerów...
Potęga jednego e-maila
Pobierz bezpłatny fragment

Wysyłanie e-maili do nieznajomych...

może być traktowane jako spamowanie. Jednak często sami autorzy stron podają swoje adresy mailowe, aby umożliwić Użytkownikom kontakt. Czy wyrażanie swoich opinii (pochwał bądź krytyki i uwag dotyczących elementów serwisu), albo przesłanie rozbudowanej oferty współpracy jest spamem? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Systemy wymiany linków - zalety i wady

Wymiana linków jest popularnym sposobem reklamowania stron internetowych. Może ona pozytywnie wpływać na pozycję strony w wyszukiwarkach oraz na wysokość PageRank. Podobne zadania stawiane są przed systemami wymiany linków, które z założenia powinny być prostsze w obsłudze i bardziej korzystne dla Użytkowników. Czy praktyka to potwierdza? Czy systemy wymiany linków mają więcej wad czy zalet? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Ulotki i ogłoszenia

Ulotki i ogłoszenia to formy promocji, z którymi spotykamy się na codzień. Co jest wynikiem ich popularności? Jak najlepiej zadbać o swoje interesy przy zamawianiu tej formy reklamy? Ile musisz mieć pieniędzy? Jakie problemy możesz napotkać przy samodzielnym roznoszeniu ulotek? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Jak wykorzystać negocjacje, aby uzyskać to, czego się chce i uniknąć manipulacji?!
Sekrety skutecznych negocjacji
Pobierz bezpłatny fragment

Współpraca - jak to zrobić?

Serwisy internetowe z reguły zamieszczają na swoich stronach informacje o rodzajach i zasadach współpracy, którymi są zainteresowane. Jednakże nie jest to standardem i czasem mamy tylko do dyspozycji adres e-mail autora, pod który można wysyłać własne propozycje. W obu przypadkach, w celu podjęcia współpracy, trzeba ustalić takie jej warunki, aby odpowiadały obu stronom. Zatem należy przystąpić do negocjacji.
Jak wynegocjować najlepsze warunki dla siebie? Co warto zaproponować, a czego należy unikać? O czym trzeba zawsze pamiętać i na co zwracać szczególną uwagę? Poznaj opinie użytkowników i sam weź udział w dyskusji na forum.

Ostatnie dyskusje:


Serdecznie zapraszamy!


ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak