ZŁOTY CYTAT:
"Przygotowując reklamę nie zapomnij, że tworzysz markę dla logo swojej strony!"
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Artykuły do przedruku

Przepraszamy! Obecnie nie ma dostępnych artykułów do przedruku.

Warunki przedruku

1. Do bezpłatnego przedruku udostępnione są tylko wybrane artykuły (niekiedy tylko fragmenty artykułów) z serwisu ReklamaStron.pl. Lista artykułów dostępnych do przedruku znajduje się poniżej.
2. Treść artykułów udostępnionych do bezpłatego przedruku nie może być zmieniana i musi być przedrukowywana w całości.
3. Dozwolone jest formatowanie artykułów w celu dostosowania ich do wyglądu własnej strony (indywidualne formatowanie czionki i projekt szaty graficznej).
4. Wszystkie linki w tekstach artykułów muszą być aktywne i pisane czcionką nie mniejszą niż 10px.
5. W przypadku publikacji nieelektornicznych linki powinny być dopisane w nawiasach.
Przykład:
"Adres swojej strony możesz umieścić na Forum serwisu ReklamaStron.pl (http://forum.ReklamaStron.pl) i na innych forach tematycznych..."
6. Artykuły udostępnione do bezpłatnego przedruku nie mogą być przedrukowywane na stronach, które nakłaniają do łamania polskiego prawa, zawierają materiały pornograficzne, szerzą nienawiść lub inne treści negatywnie wpływające na pozytywny wizerunek serwisu i dobre imię autorów artykułów.
UWAGA! Wszystkie materiały zamieszczone na stronach serwisu są chronione prawem autorskim. Prawa autorskie do tych materiałów przysługują wyłącznie temu serwisowi lub właściwym autorom.

UWAGA! Dozwolone jest kopiowanie i zamieszczanie na swoich stronach niezmienionych ebooków w formacie PDF udostępnionych w sekcji download -> ebooki.

ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak