ZŁOTY CYTAT:
"Przygotowując reklamę nie zapomnij, że tworzysz markę dla logo swojej strony!"
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Podsumowanie roku 2006 w serwisie ReklamaStron.pl

Wiadomość z dnia: 12.01.2007 | Autor: B. Gawrylak

Koniec starego roku i początek nowego to najlepszy czas na podsumowanie dotychczasowej działalności serwisu. Chociaż nie udało nam się zrealizować wszystkich planów, rok 2006 można uznać za bardzo owocny.

W minionym roku dokonaliśmy wielu zmian w naszym serwisie, a do najważniejszych z nich należą:
1. Reorganizacja działu Download, który został podzielony na sekcje i rozbudowany. Podział ten ma ułatwić Użytkownikom dotarcie do szukanych treści. Nowością jest stworzenie sekcji Ustawy i akty prawne, który zawiera ustawy do pobrania. Powstały również sekcje: Artykuły do przedruku oraz Bannery, które jeszcze są w fazie dopracowywania.
2. Zmiana wyglądu strony głównej serwisu oraz działów Tworzysz, Zarabiasz i Reklamujesz. Zastosowaliśmy nowy sposób rozmieszczenia informacji na stronie, który ma poprawić funkcjonalność i ergonomiczność strony w oczach Użytkowników.
3. Stworzenie na forum serwisu ReklamaStron.pl nowych działów: m.in. Kalendarium, Nowinki ze świata reklamy i Nowinki z e-biznesu. Ich zadaniem jest dostarczanie Użytkownikom i Gościom forum najważniejszych informacji związanych z reklamą i biznesem (szczególnie internetowym).
4. Uruchomienie Subskrypcji, która umożliwia nam systematyczny kontakt z Użytkownikami naszego serwisu. Subskrybentom przesyłamy co kilka tygodni informacje m.in. o ciekawych artykułach, dyskusjach na forum, promocjach i nowych zasobach sekcji download.
5. Dodanie do strony wyszukiwarki, która umożliwia prostsze przeszukiwanie zawartości serwisu i jest alternatywą dla Indeksu haseł pojawiających się w artykułach.

W 2006 roku nasze starania zostały docenione przez Google - w lutym minionego roku PageRank naszej strony wzrósł do PR=4, a forum serwisu do PR=3.
Jednak najważniejszym osiągnięciem pozostaje blisko 400% wzrost liczby unikalnych wizyt dziennie - wszystkim naszym Gościom i Użytkownikom dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem!

Mimo wielu sukcesów odniesionych w 2006 roku nie chcemy spoczywać na laurach, lecz pragniemy dalej tworzyć i rozwiajać serwis ReklamaStron.pl w taki sposób, aby był on jak najbardziej przyjazny Wam - Użytkownikom. Dlatego nieustannie czekamy na Wasze opinie i uwagi dotyczące serwisu ReklamaStron.pl, które możecie zgłaszać na forum w dziale Na forum i w serwisie ReklamaStron.pl lub z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

Uwaga! Jesteśmy także otwarci na szeroko rozumianą współpracę z pojedyńczymi osobami, jak i grupami osób, czy też serwisami. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt.

Wraz z Nowym Rokiem 2007 pragniemy Wam życzyć owocnej pracy przy tworzeniu własnych stron i ich reklamowaniu!

Twórcy serwisu ReklamaStron.pl


Chronologiczny spis wiadomości:

13.04.2006 Wielkanoc 2006 autor: B. Gawrylak

ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak