ZŁOTY CYTAT:
"Osoby, które mają stały dostęp do Internetu rzadziej czytają dzienniki."
Zobacz pełny tekst
Pajacyk

Reklamuj i nie płać - toplisty

Autor: MB | Ostatnia aktualizacja 13.08.2005

Toplisty

to strony mające ambicję stać się miejscem, w którym będzie można znaleźć elitę witryn dotyczących danego tematu (np. toplista stron o piłce nożnej czy o malowaniu na szkle). Jeśli uda Ci się znależć toplistę, która rzeczywiście ten cel osiągnie, to Twój czas poświęcony na dodanie do niej swojej nowej strony nie będzie czasem straconym.
W skrócie można napisać, że toplista składa się z dwóch elementów. Pierwszy to widzialna dla odwiedzających tabelka zawierająca listę linków do stron wraz z krótkimi opisami tychże stron. Drugim natomiast jest niewidoczny dla odwiedzających, ale określający zasady funkcjonowania toplisty skrypt zliczający wejścia na daną stronę z toplisty (kliknięcia w link prowadzący z tabelki do strony) oraz głosy oddane na daną stronę przez odwiedzające ją osoby (kliknięcia na buton toplisty umieszczony na stronie).
O pozycji w tabelce i tym samym o skuteczności tej formy reklamy decyduje:
- treść tekstu reklamującego stronę,
- jakość strony.
Dobrze napisany tekst promujący stronę pozwoli zwiększyę ilość odwiedzin wzbudzając zainteresowanie stroną u osób trafiających na toplistę z innych stron. Wejścia te natomiast poprawią lub pozwolą utrzymać wysoką pozycję na topliście.
ReklamaStron.pl - Wszystko o reklamowaniu stron w internecie
Valid XHTML 1.1 Valid CSS!
XHTML, PHP, JS by pbanasiak